Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Güzel anal escort bodrum

  • Listelenen: 8 Eylül 2016 01:46
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İnsanlar arasında ki ilişkiler genelde hep gizli olur. Bir erkek, hiçbir zaman yaşadığı cinsel sorunları başkaları ile paylaşmaz. Bunu kendi partnerine dahi söyleyemez ve ne yazık ki mutsuz bir adam olmaktan da öteye gidemez. Bir çok erkeğin bu şekilde mutsuz olması, cinsel hayatı içerisinde çeşitli sorunlar yaşaması çok farklı sorunlarında doğmasına neden olur. Böyle bir erkeği ancak benim gibi bir kadın anlayabilir.
Hiç konuşmadan sizlere mükemmel bir ilişkinin sınırlarını zorlarım. fazla almanız ve her aşamada fazla tatmin olmanız kaçınılmaz hale gelir. Beril ile girdiğiniz yani benimle yaşadığınız bu cinsel birleşme anları sizi bambaşka bir noktaya götürür. Hem fazla tatmin olur, hem de her şeyin iyi bir seviyeye gelmesini sağlarsınız ki bu noktada sizlere her türlü yardımı direk kendim sağlarım. Siz cinsel ilişki süresince yorulmaz ve ilişkiyi şekillendirmek adına hareket etmek durumunda kalmazsınız.
Yatar ve size sunacağım o dolu dakikaların tadını çıkarırsınız. Normal ve bilindik pozisyonlardan, yeni ve zor pozisyonlara, anal – oral gibi ilişki deneyimlerine kadar her şeyi bizzat ben halleder, sizin fazla huşuyu almasını kısa süre içerisin de sağlarım. Haliyle işler çok özel ve etkin bir hale gelir kısa süre içerisinde. Alacağımız her aşamada artar ve ikimiz adına etkin bir ilişki çıkar ortaya.

Etiket yok

1553 total views, 4 today

  

Listing ID: 28657c60cb78f8dd

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz